Zabiegi redukujące cellulit – o co w nich chodzi?

By |
Zabiegi redukujące cellulit – o co w nich chodzi?
5 (100%) 32 głosów

Niemal każda kobieta ma problem z cellulitem. Powodem jego powstawania są komórki tłuszczowe zgromadzone pod skórą. Podczas ucisku powoduje to mało estetyczne marszczenie się skóry. Oczywiście, można próbować zredukować problem cellulitu za pomocą diety lub ćwiczeń, jednak w większości przypadków takie działanie przynosi mierne efekty.

Skuteczne zabiegi na cellulit to domena jedynie profesjonalnych gabinetów medycyny estetycznej. Na ogół pacjenci decydują się na wizytę w salonie, gdy znane im domowe sposoby radzenia sobie z problemem nie podziałały, jednak wtedy najczęściej cellulit jest już w bardzo zaawansowanym stadium. Zabieg na cellulit jest wtedy ich ostatnią deska ratunku, stąd też często są bardzo zdziwieni i zaskoczeni skutecznością i efektami. Redukcja cellulitu to dość prosty zabieg, w większości przypadków chodzi tylko o zredukowanie zgromadzonej pod skórą tkanki tłuszczowej.

Zabiegi na cellulit można wykonywać za pomocą wielu specjalistycznych urządzeń. Wszystkie zabiegi są w 100% bezpieczne dla pacjentek a sposób w jaki działają eliminuje jakiekolwiek nieprzyjemne bodźce. całkowita bezinwazyjność i bezbolesność to bez wątpienia ich największe zalety. Do urządzeń tych należą:

Cellu M6 Integral – Endermologia

Jest to nowość i ciekawa alternatywa w gabinetach kosmetycznych. Urządzenie projektowano właśnie z myślą o cellulicie. Usuwanie cellulitu powodują rolki zaprojektowane tak aby ugniatać skórę w odpowiedni sposób. Endermologia to nowość, jednak zdobyła już wiele wiernych klientek a skuteczność została już doskonale udokumentowana i potwierdzona.

Endermologia efekty

  • ujędrnienie oraz poprawa faktury skóry
  • modelowanie sylwetki
  • wyszczuplenie powodowane eliminacja tkanki tłuszczowej

Pollogen Legend Maximus

Kombajn kosmetyczny o trzech płaszczyznach działania. Fale radiowe rozbijają tkankę tłuszczową poprzez jej podgrzewanie. Pole magnetyczne pobudza skórę do szybszej regeneracji. Natomiast specjalny system masujący pobudza drenaż limfatyczny oraz ułatwia usuwanie komórek tłuszczowych.

Karboksyterapia Reology 2

Zabieg polegający na podskórnym podaniu dwutlenku węgla sprawia, że skóra staje się bardziej napięta a rozbita na skutek działania CO2 tkanka tłuszczowa jest szybko usuwana z organizmu.

Niejako ubocznym efektem zabiegów na cellulit jest redukcja tkanki tłuszczowej. Taki efekt nie tylko eliminuje problem cellulitu ale pozwala tez na nadanie ciału smukłego, atrakcyjnego wyglądu. Pozwala na zmniejszenie obwodów ud, poprawę ogólnego samopoczucia a za sprawą redukcji cellulitu zwiększenie pewności siebie i komfortu dając pewność świetnie wyglądającej skóry. Nie ma chyba kobiety, która nie zastanawiała by się jak zredukować tkankę tłuszczową. Odpowiedzią na to i wiele innych pytań są wyżej opisane zabiegi.

Czy i jak przygotować się do zabiegu?

Zabiegi z wykorzystaniem urządzeń, które opisaliśmy nie wymagają żadnych wcześniejszych przygotowań ze strony pacjentki. Ich działanie zostało gruntowanie przebadane a najwyższe standardy bezpieczeństwa w połączeniu z profesjonalna obsługą przez wykwalifikowany personel są gwarancją sukcesu i bezpieczeństwa. W wypadku wątpliwości warto udać się także na darmowe konsultacje z kosmetologiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

36 + = 46